FAQ

Časté otázky

Predplatiteľ si môže zrušiť opakované platby zrušením členstva v sekcii Môj účet > Predplatné.(Po zadaní požiadavky „Zrušiť členstvo“ sa zobrazí dátum, ku ktorému zaniká aktuálne zakúpené predplatné.)Po zrušení opakovaných platieb bude mať kupujúci platný prístup do VIP sekcie do konca uhradeného obdobia a následne sa môže kedykoľvek opätovne prihlásiť s vytvorením novej objednávky.

Všetky e-booky sú vhodné úplne pre každého. Je pravda, že každý človek je individuálny, no niektoré princípy platia rovnako pre každého a práve v tomto sú e-booky také výnimočné. Špeciálne e-booky ,,Ako na dokonalý zadok 1 a 2 sú určené hlavne pre ženy, ale cvičenia môžu vykonávať aj muži.

Určite áno, v e-booku ,,Ako sa stravovať bez výčitiek a jojo efektu,, nájdete návod ako chudnúť, ako naberať, dokonca ako si udržiavať hmotnosť.

Určite áno! Veľkou výhodou e-booku je to, že Vám ukáže, že nemusíte držať hladovku, týrať sa jedením iba ,,zdravej” jednostrannej, nudnej stravy, ale dá Vám pocit slobody! Už sa nebudete musieť trápiť výčitkami svedomia, že ste si dopriali kus čokolády alebo chutné jedlo v reštaurácii.

Áno, odporúčam v ňom potraviny, ktoré bežne kúpite v Tescu, Lidli, Bille, Kauflande.. a zároveň aj z rôznych e-shopov, ktoré ponúkajú kvalitné potraviny za primerané ceny.

Cena VIP programu je štandardne 16.90 eur/mes. (ak práve neprebieha akcia), trvanie VIP členstva je vždy stanovené na 30 dní, následne je nutné aby ho klient obnovil novou objednávkou alebo aby došlo k prednastavenej rekurentnej platbe.

Opakovaná platba znamená strhávanie dopredu dohodnutej čiastky z karty kupujúceho predávajúcim, vo vopred dohodnutých intervaloch (1 interval = 30 dní).1

V prípade kúpy našich služieb, a to každého produktu v každej kombinácii sa zakladajú takzvané opakované (rekurentné) platby (platí pre nákup e-bookov a pre nákup služby VIP programu), ktorými si klient predpláca prístup do vzdelávacej VIP sekcie, ktorá je komunikovaná prostredníctvom uzavretého VIP Instagramového účtu (https://www.instagram.com/kristina.gregorcok_vip/?utm_medium=copy_link).)

Informácie o výške a frekvencii platby získava zákazník zo zhrnutia pri platbe samotného e-booku. Klient získava presné informácie o výške platby v rámci možnosti predplatenia prístupu do VIP programu pri oboch druhoch prvotného nákupu.

Prístup do VIP programu je zároveň ako bonus k e-bookom na 14 dní (pri nákupe produktu ,,Kombo všetkých štyroch e-bookov,, je to 30 dní) ZDARMA, následne je prístup spoplatnený sumou 16,90 eur/mes. formou opakovanej (rekurentnej) platby, ku ktorej dochádza každých 30 dní až kým zákazník zruší členstvo vo svojom zákazníckom konte v sekcii ,,predplatné,,.

Nie, momentálne neprijímam klientov/klientky so špecifickými zdravotnými problémami a požiadavkami (ľudia, ktorí potrebujú špeciálny diétny plán) – ľudia so zdravotnými problémami potrebujú dietológov, ja sa špecializujem na celkový zdravý životný štýl (redukcia/naberanie/udržiavanie hmotnosti, zlepšenie stravovacích návykov, atď,..).

Nie, na takýto typ stravovania sa nešpecializujem. Rovnako neuznávam žiadne keto, paleo a podobné diéty.

Samozrejme, opakovaným zakúpením produktu a po vzájomnej dohode.

Áno, súčasťou tohto programu, môžu byť aj muži.

Chceš sa začať vzdelávať už teraz?

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.