AKO NAJRÝCHLEJŠIE DOSIAHNUŤ PROGRES? PREDSA KOMBINÁCIOU STRAVA & TRÉNING

Cvičíš, ale o strave nevieš vôbec nič? Alebo opačne, vieš ako máš jesť, ale v cvičení si stratená/ý? Pomôžem Ti! Opäť je už len na Tebe čo z mojej ponuky sa rozhodneš využiť.

VIP ČLENSTVO NA HERO HERO

TRÉNINGY & JEDÁLNIČKY LEN ZA 5€ MESAČNE!

Nechce sa Ti každý deň rozmýšľať čo máš jesť, aby si dosahoval/a progres? Chceš si odľahčiť hlavu a vyberať si z množstva prepracovaných jedálničkov podľa toho na čo budeš mať chuť?  Alebo cvičiť podľa mojich online tréningov? Herohero je tu pre Teba!

HLAVNÉ VÝHODY

Pravidelne pribúdajúce jedálničky s vypočítanými nutričnými hodnotami.

Môžeš si vybrať jedálniček aký chceš. Od 1500 kalórii vyššie. Každý jedálniček obsahuje zoznam jedál na celý deň aj s prípravou každého jedla, aj s potrebnými surovinami. Budeš vedieť koľko kalórii si za ten deň prijal/a aj počet bielkovín, sacharidov, tukov i vlákniny. Jedálničky sú pestré, obsahujú široké spektrum jedál, takže zabudni na monotónnosť s strave.

Online tréningy na rôzne partie v rámci členstva.

Viac ako 60 online tréningov v archíve, ktoré stále pribúdajú. Tréningy sú rôzneho zamerania a nájdeš tam aj najnovší abs killer challenge aj s bonusmi. Môžeš cvičiť kedy chceš, kde chceš aj koľkokrát chceš.

Bonusový obsah z oblasti cvičenia a stravovania.

Naučte sa cvičiť a stravovať efektívne vďaka inštruktážnym videám a bonusovému obsahu z oblasti cvičenia a stravovania. Exkluzívny obsah pripravený na mieru podľa želania členov.

Online tréner bez viazanosti a vždy “po ruke”

Už sa Ti nestane, že sa nebudeš mať na koho obrátiť. Online tréner je program pre všetkých. V rámci členstva máš aj moje poradenstvo.

Cenová dostupnosť.

Členstvo si môže dovoliť aj mamička na materskej alebo ktokoľvek! Vyjde Ťa iba 5€ mesačne! Členstvo je možné kedykoľvek zrušiť.

UKÁŽKA HEROHERO NIŽŠIE

AKO SA STAŤ ČLENOM

1.

Klikni na ,,chcem byť členom,,

2.

Presmeruje Ťa na moje Herohero

3.

Klikni na odoberať  za 5€ / mes.

4.

Registruj sa

5.

Užívaj si členstvo neobmedzene

ONLINE COACHING

JEDÁLNIČEK NA MIERU

Ideálne riešenie pre každého, kto potrebuje zostaviť individuálny plán podľa vlastných požiadaviek a potrieb. Na základe dotazníka si môžeš určiť aké potraviny a jedlá by si si v pláne želal/a (NE)mať.   

HLAVNÉ VÝHODY

Zostavený podľa individuálnych potrieb.

Vhodné pre každého, kto potrebuje jedálniček zostaviť kvôli špecifickým potrebám (špeciálne druhy potravín, množstvo jedál denne, časové možnosti,..)

E-book a príručka k jedálničku v cene.

Ako bonus, získaš e-book Ako sa stravovať bez výčitiek a jojo efektu aj príručku k jedálničku, aby si s jedálničkom vedel/a fungovať bez komplikácii.

Žiadne extrémy nepodporujem.

Nečakaj hlad, nervozitu, či nekontrolované jedenie. Jedálničky odo mňa sú veľmi chutné a nikdy neprekračujem hranicu, kedy by to nebolo pre Teba zdravé.

Nákupný zoznam k jedálničku na stiahnutie.

K jedálničku obdržíš aj nákupný zoznam surovín, ktoré budeš potrebovať. Zoznam aj jedálniček si môžeš vytlačiť a môžeš ísť smelo nakupovať.

Žiadna nudná strava, ktorá Ťa omrzí.

Jedálniček obsahuje široké spektrum chutných jedál, žiadna monotónna strava, ktorá Ťa rýchlo omrzí.

Dlhodobá udržateľnosť.

Recepty a jedlá z jedálnička sa stanú prirodzenou súčasťou Tvojej bežnej stravy, preto si budeš môcť udržať kvalitnejšiu stravu dlhodobo alebo navždy.

149 € 99,70 €

Nevieš sa orientovať v stravovaní a nedokážeš vystúpiť z kolotoča neúspešných diét? To najdôležitejšie sa dozvieš z mojich e-bookov!

E-BOOK AKO SA STRAVOVAŤ BEZ VÝČITIEK A JOJO EFEKTU

60 strán s najdôležitejšími faktami o zdravom stravovaní.

Už žiadne výčitky z toho, že si dopraješ! Vďaka e-booku pochopíš ako sa to dá zdravo a napriek tomu, že si dáš čokoládu alebo pizzu.

Know-how, ktoré potrebuješ vedieť.

To, čo Ti veľa trénerov nepovie...

Zabudni na diéty, ja Ťa naučím ako na to.

To, čo Ti veľa trénerov nepovie...

Plnohodnotný obsah s doživotným prístupom

E-book si môžeš sťahovať neobmedzene. Zistíš ako si vypočítať kalorický príjem, info o bielkovinách, tukoch, sacharidoch a iných makroživinách. Nájdeš tam aj moje recepty, mýty o cvičení, čomu sa vyhýbať a mnoho ďalšieho.

39,90 € 19,90 €

PRÍRUČKA K JEDÁLNIČKU

30 strán s najdôležitejšími faktami o fungovaní s jedálničkom

Dodržiavanie jedálnička nemusí byť zložité a ja Ti ukážem ako na to. Naučím Ťa ako si kombinovať a meniť jedlá v jedálničku alebo ako fungovať v dňoch, keď chceš ísť do reštaurácie.

ZDARMA k dispozícii pre VIP členov na Herohero

Príručku nájdeš na Herohero v plnej verzii v rámci členstva zdarma.

Moje najnovšie know-how

V príručke Ti prezradím veľa užitočných a potrebných informácii z oblasti cvičenia a stravovania, aby si dosahoval/a lepšie výsledky. Nájdeš tam aj zoznam odporúčaných potravín a doplnkov výživy, ktoré Ti zlepšia život.

Neobmedzená možnosť sťahovania

Príručku si môžeš sťahovať neobmedzene.

19,90 € 9,90 €

Stále málo? Nenechaj si ujsť túto skvelú ponuku

ŠPECIÁLNA PONUKA
99,80 € 34,90 €

Ak chceš dosiahnuť efektívnejšie výsledky za rýchlejší čas, skombinuj dva tréningové programy! Teraz ich môžeš získať za výhodnejšiu cenu.

  • Viac ako 100 tréningov na všetky partie
  • Doživotný prístup
  • Rýchlejšie a dlhodobo udržateľné výsledky

Recenzie klientov

Sleduj ma aj na sociálnych sieťach, aby Ti neušli žiadne akcie a výhodné ponuky

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.